2399,- Original price was: 2399,-.2149,-Current price is: 2149,-.
Nog 2 op voorraad .
Bekijkt dit product in onze winkel in Leiderdorp!
Klik hier voor de route en openingstijden.
De Ewincher is de crème de la crème onder de elektrische lierhendels en hét alternatief voor elektrische lieren. Deze tweede generatie kwam uit in 2021 en is sneller, sterker en zuiniger en testwinnaar in alle recente watersporttesten.
De Ewincher is ergonomisch erg goed doordacht, alles klopt: je houding tijdens gebruik, de manier waarop je de kracht kan doseren, de beveiligingen waardoor je, als bijv. een grootzeil blijft hangen, niets kapot kan lieren, het automatisch overschakelen wanneer je de lierhendel draait, enzovoorts. Je kunt hem zelfs gecombineerd, elektrisch en draaien tegelijk, om extra snelheid en kracht te genereren.
In de Ewincher-app kun je zaken als de kracht van de lierhendel volledig naar wens instellen. Zo zorg je ervoor dat de Ewincher past bij jou, je andere bemanningsleden en je boot. Als je wat minder sterk bent, dan verlaag je de maximale kracht en stopt de lierhendel als hij meer kracht moet leveren dan ingesteld. Bekijk de productvideo hiernaast voor uitleg van alle mogelijkheden.
Overweeg je de installatie van elektrische lieren? Met de aanschaf van de Ewincher zijn in 1 klap al je lieren elektrisch, bespaar je de stroombelasting op je accu’s, het installatiewerk en vele duizenden euro’s kosten.
Met de Ewincher hijs je iemand van 110 kilo met gemak de mast van een 55-voeter in en trim je zonder moeite een spinnaker van 160m2 bij windkracht 4.
De accu van de Ewincher is een 25.2V Lithium-Ion accu. Met een capaciteit van 3000mAh en 75.6Wh biedt de accu een indrukwekkende kracht van 450Watt. Met een 40-voeter heb je voor twee actieve zeildagen aan één acculading voldoende. Wil je langer door, of gebruik je de Ewincher gewoon heel erg veel, dan kun je er ook een extra losse accu bij aanschaffen.
Met de meegeleverde 12V- en 220V-lader ben je in beide gevallen na ongeveer 1.5 uur weer klaar om te gaan.
De Ewincher is gemaakt van hoogwaardige materialen. Al het plastic is gemaakt van glasvezel versterkte Polyamide 12. De tandwielen zijn gemaakt van sterk, thermisch behandeld staal en het koppelstuk is gemaakt van roestvast 316L-staal. De Ewincher wordt aangedreven door een borstelloze motor en is daarmee erg slijtvast.
✓ Gratis verzending vanaf €99 ✓ Gratis retouren ✓ 3.321 klanten geven ons
7.921 zeilers geven onze nieuwsbrief een 8.8
Sailspecials
Zijlbaan 20
2352BN Leiderdorp
Tel: 071-5410185
E-mail: info@sailspecials.nl
Openingstijden winkel:
Dinsdag t/m vrijdag 09:00-18:00
Zaterdag: 09:00-17:00
Door een afspraak te plannen weet je zeker dat we alle tijd kunnen nemen.
Graag uitgebreid advies? Maak een afspraak dan nemen we je alle tijd voor je!
Onze openingstijden:
Dinsdag – Vrijdag : 09:00 – 18:00 uur.
Zaterdag: 09:00-17:00
Je vindt onze winkel hier:
Zijlbaan 20
2352BN Leiderdorp
Je kunt gratis voor de deur parkeren.
➡️ Navigeer met Google Maps
Kom langs in onze winkel:
Zijlbaan 20
2352BN Leiderdorp
We zijn geopend van maandag t/m vrijdag van 09:00-18:00 en op zaterdag van 09:00-17:00.
➡️ Navigeer met Google Maps. Gratis parkeren.
Wil je graag uitgebreid advies? Maak dan hier een afspraak