iPad en Tablethouder ScreenGrabba Railblaza
55,50 49,95
Nog 8 op voorraad (kan nabesteld worden)

Bekijk dit product in onze showroom!
Klik hier voor de route en openingstijden.Plus- en minpunten
Past op vrijwel elke lier
360° horizontaal draaibaar en 90° kantelbaar
Roterend van staand naar liggend
Productinformatie
Flexibele tablethouder voor aan boord. Houd alle tablets van 7-11 inch stevig op de plaats. Bijvoorbeeld de iPad (Air), iPad mini of Galaxy Tab. Ook in waterdichte hoes of case. Past standaard op de lier in de opening van de lierhendel. Met (apart bij te bestellen) adapters te bevestigen op bijvoorbeeld de stuurstand of onder de buiskap.
In de Screengrabba passen tablets tot 25 centimeter. Je kunt de houder ook kantelen, dus horizontaal of verticaal positioneren is geen probleem. Ook tablets die in een waterdichte hoes zitten passen in vrijwel alle gevallen in de Railblaza.
Montagemogelijkheden:
Het Railblaza montage systeem maakt het mogelijk de houder heel snel van plek te laten wisselen. De tablethouder klikt vast op de adapter en het is dus mogelijk o p meerdere plekken aan boord adapters aan te brengen. Er zijn verschillende Railblaza adapters beschikbaar voor montage. Bijvoorbeeld de railing montage voor bij de stuurstand of onder de op een horizontaal oppervlakte zoals onder de buiskap.
Let op: adapters dienen apart besteld te worden.