55,- 41,90
Nog 1 op voorraad (kan nabesteld worden)
Productinformatie
Je Ipad is heel erg handig aan boord, maar heeft wel bescherming nodig. In een test bekroonde het magazine Yachting Monthly deze case als testwinnaar.
- 100% waterdicht
- Blijft drijven
- Ook geschikt voor ander type tablets zoals Galaxy Tab
Alternatieve producten
Meer informatie
Neem je Ipad mee aan boord en gebruik hem als plotter, muziekstation, fototoestel en voor alle handige apps die er verkrijgbaar zijn. Met de Overboard Ipad Case is hij volkomen beschermd tegen weer en wind.
De hoes heeft een heldere voorkant, zodat de schermbediening feilloos werkt. Het gepatenteerde sluitsysteem zorgt voor waterdichte bescherming tot op een diepte van 6 meter. Mocht hij toch in het water terechtkomen dan blijft hij drijven. De hoes is voorzien van een handige handgrip aan de achter- en bovenzijde. De hoes is licht en gemakkelijk opvouwbaar, goed om te weten dat de bescherming tegen vallen of stoten daardoor wel beperkt is. In het juli 2013 nummer adviseert Yachting Monthly zeilers voor deze hoes te kiezen.
Specificaties
- 100% waterdicht
- Drijft op het water
- Waterdicht tot een diepte van 6 meter
- Heldere, transparante voorkant
- Goede geluidskwaliteit ondanks hoes
- Handige handgrip aan de achterkant
- Perfect voor gebruik met de iPad, maar ook met Galaxy Tab of andere tablets van vergelijkbare grootte
- De iPad hoes wordt geleverd in zwart met handige schouderriem en aluminium zekeringshaak.
Voor welke modellen
Reviews voor Overboard Ipad Case
Vaak meebesteld
Merk
