Sailspecials › Sanitair en kombuis › Bilgepompen › Rule 1100 Bilgepomp
Alle Bilgepompen
Rule 1100 Bilgepomp
Alle Bilgepompen
| Alle producten van Rule
Vanaf 71,-64,95
Indien volledige bestelling op voorraad, en besteld op maandag t/m vrijdag.
Lees meer
Voor 16:00 uur besteld, morgen in huis ?
Naar Nederland en België. Anders NL: €4,95 of BE: €7,95
Lees meer
Gratis verzending vanaf € 99 ?
Indien retour gestuurd vanuit Nederland of België. Palletleveringen uitgezonderd.
60 dagen bedenktijd & gratis retour ?
Productinformatie
De Rule 1100 Bilgepomp is een robuuste pomp die dankzij de diameter van slechts 6 centimeter ook in krappe ruimtes is te installeren. De Rule 1100 heeft een maximale capaciteit van 4250 liter per uur wat hem geschikt maakt voor middelgrote boten. Werkt in combinatie met een vlotterschakelaar.
De voordelen van een Rule pomp gelden ook voor dit model: marine grade bedrading, een beveiliging tegen verbranding door drooglopen en heel handig: het click on-systeem. Met het click on-systeem is de pomp los en vast te klikken op de vastgeschroefde basis. Dat maakt de pomp heel makkelijk te reinigen of te vervangen.
- Maximale capaciteit: 4250 liter per uur
- Slangaansluiting: 28mm
- Afmetingen: 60mm diameter, 108mm hoogte
- Maximale opvoerhoogte: 2 meter
Alternatieve producten
Meer informatie
Specificaties Rule 1100 Bilgepomp
Capaciteit maximaal | 4250 liter per uur |
Voltage | 12 (Vdc) |
Verbruik | 3.3 (amp) |
Slangdiameter aansluiting | 28 mm |
Geadviseerde zekering | 5.0 (amp) |
Hoogte | 108 mm |
Breedte | 60.3 mm |
Gewicht | 280 gram |
Advies Rule 1100
De moeite die een bilgepomp moet doen om het water naar buiten te pompen heeft uiteraard invloed op de prestaties. Het is dus verstandig bij het kiezen van een type na te gaan wat de opvoerhoogte van het water zal zijn en daar de keuze van de pomp op aan te passen. Advies Voor de Rule 1100 bilgepomp adviseert Rule een maximale opvoerhoogte van 2 meter. Gerespecteerde merken zoals Rule hebben grafieken beschikbaar. Onderstaande grafiek geeft de prestaties van de pomp weer t.o.v. de opvoerhoogte. Dat maakt duidelijk dat bij een opvoerhoogte van ongeveer 2 meter de prestaties met 50% afnemen. Wellicht bent bij die opvoerhoogte dus veel beter af met de Rule 1500 bilgepomp.Reviews voor Rule 1100 Bilgepomp
Vaak meebesteld
Merk
Rule levert al vele jaren bilgepompen voor de pleziervaart. Van kleine bootjes tot grote schepen, de pompen van Rule houden de bilge droog. De Rule pompen worden tot op de dag van vandaag verder ontwikkeld, verbeterd en doorontwikkeld en zijn het absolute A-merk bilgepomp in de watersport.