Menu
Voor 16:00 uur besteld, morgen in huis
Gratis verzending vanaf € 99
60 dagen bedenktijd & gratis retour

Zircon Bilge Alarm – Leak Detector

3 halen = 2 betalen actie
uploaded-images_440-668cdbc0e3ac3ea6bf21b228

Bekijk dit product in onze winkel in Leiderdorp!

Klik hier voor de route en openingstijden.

Productinformatie

Maak je water dan wil je dat zo snel mogelijk weten. Hoe hoger het water, hoe lastiger de oplossing. De Zircon Leak Detector is zo’n oplossing waar je net even tegenaan moet lopen. Ontwikkeld voor gebruik rond wasmachine en vaatwasser, maar bij Amerikaanse zeilers ook geliefd voor gebruik in bilge, onder drinkwatertank, kranen en afsluiters. De Leak Alert heeft twee externe metalen strips met waar een klein beetje stroom doorheen loopt. Als beide strips in contact komen met water slaat het alarm aan. De strips zijn dicht bij elkaar geplaatst en lopen tot de onderzijde van de Leak Alert, dus zelfs de kleinste hoeveelheid water zal deze geactiveerd worden.

De voordelen zijn legio:

  • Eenvoudig en betaalbaar
  • Geen bedrading vereist, overal te plaatsen
  • Luid 85 dB alarm
  • Blijft drijven
  • 9 Volt batterij gemakkelijk vervangbaar (niet meegeleverd)

Afmetingen (LxBxH): 10,8 x 6 x 3.5 cm

Alternatieve producten

Meer informatie

Maak je water dan wil je dat zo snel mogelijk weten. Hoe hoger het water, hoe lastiger de oplossing. De Zircon Leak Detector is zo’n oplossing waar je net even tegenaan moet lopen. Ontwikkeld voor gebruik rond wasmachine en vaatwasser, maar door Amerikaanse zeilers ook geliefd voor gebruik in bilge, onder drinkwatertank etc. De voordelen zijn legio: simpel, goedkoop, geen bedrading vereist, voorzien van een luid alarm en overal te plaatsen.

Voordelen

  • Luid alarm (85dB)
  • Blijft drijven
  • Geen bedrading vereist, overal te plaatsen
  • 9 Volt batterij is eenvoudig vervangbaar
  • Herbruikbaar
  • Simpel uit te schakelen door contacten te drogen
  • Geeft signaal bij lege batterij

Toepassingen

  • In bilge
  • Onder drinkwatertank
  • Onder vuilwatertank
  • Naast afsluiters
  • Onder toilet
  • Onder aansluiting kranen
  • Op bodem van bakskisten

Hoe werkt de Zircon Leak Alert

De Leak Alert heeft twee externe metalen strips met waar een klein beetje stroom doorheen loopt. Als beide strips in contact komen met water slaat het alarm aan. De strips zijn dicht bij elkaar geplaatst en lopen tot de onderzijde van de Leak Alert, dus zelfs de kleinste hoeveelheid water zal deze geactiveerd worden.

Vind je het niet wenselijk dat de Leak Alert direct aanslaat, maar pas bij een klein laagje water dan is het vrij eenvoudig op te lossen door de Leak Alert  bijvoorbeeld op een stukje hout te plaatsen op de gewenste hoogte.

Zircon Leak Alert Electronic Water Detector

Reviews voor Zircon Bilge Alarm – Leak Detector

Vaak meebesteld

Laat je adviseren in onze winkel!

Door een afspraak te plannen weet je zeker dat we alle tijd kunnen nemen. 

Graag uitgebreid advies? Maak een afspraak dan nemen we je alle tijd voor je!

Onze openingstijden:
Dinsdag – Vrijdag : 09:00 – 18:00 uur.
Zaterdag: 09:00-17:00

Je vindt onze winkel hier:
Zijlbaan 20
2352BN Leiderdorp 

Je kunt gratis voor de deur parkeren.

➡️  Navigeer met Google Maps 

Van harte welkom!

Kom langs in onze winkel: 
Zijlbaan 20
2352BN Leiderdorp

We zijn geopend van maandag t/m vrijdag van 09:00-18:00 en op zaterdag van 09:00-17:00.

➡️  Navigeer met Google Maps. Gratis parkeren.

Wil je graag uitgebreid advies? Maak dan hier een afspraak

Meld je aan en win!

Maak elke maand kans op een gratis Solight SolarPuff!

Al meer dan 7500+ zeilers gingen je voor!