Menu
Voor 16:00 uur besteld, morgen in huis
Gratis verzending vanaf € 99
60 dagen bedenktijd & gratis retour

Outils Oceans Lierhoes Winchouse

Alles van Outils Oceans
uploaded-images_440-668cdbc0e3ac3ea6bf21b228

Bekijk dit product in onze winkel in Leiderdorp!

Klik hier voor de route en openingstijden.

Plus- en minpunten

  • + Ademt — voorkomt condens van binnenuit
  • + Schoten kunnen blijven zitten
  • + Frans vakwerk van 300 g/m² UV- en zoutwaterbestendig weefsel

Productinformatie

Je lieren zijn aan boord onmisbaar — maar ze zijn ook kwetsbaar. UV-straling tast het materiaal aan, fijnstof en zanddeeltjes dringen door in het mechanisme en condensatie bevordert oxidatie van binnenuit. Het Franse merk Outils Océans werkt veel met Franse oceaanzeilers en heeft er echt werk van gemaakt om de ideale lierhoes vanaf de basis opnieuw te ontwerpen.

Wat maakt de nieuwe Winchouse lierhoes bijzonder? De Winchouse is niet zomaar een hoes die je er losjes overheen gooit:

  • Hij is gemaakt van PP-gecoat polypropyleen weefsel (300 g/m²) — robuust, afwasbaar en bestand tegen UV-straling en zoutwater.
  • Het slimste zit ‘m in de constructie: Twee ventilatieramen met afdakjes voorkomen condensatie en interne oxidatie — het probleem waarmee standaard afsluitende hoezen juist schade veroorzaken
  • Een exclusief klemborgingssysteem houdt de hoes op zijn plek zónder dat je de schoten hoeft te verwijderen
  • Verstelbare velcrosluiting met opening voor de schoot/val zodat de hoes eenvoudig aan en af gaat tijdens gebruik
  • Elastische binnenkraag voor een veilige, strakke pasvorm

Aan de wal geeft de Winchouse je cockpit bovendien een verzorgde uitstraling — de strakke grijze afwerking ziet er professioneel uit in de haven. Gemaakt in Frankrijk, door Outils Océans — al meer dan 35 jaar specialist in technisch textiel voor de maritieme sector.

Duurzaam, schoonmaakbaar en deels recyclebaar materiaal.

Alternatieve producten

Reviews voor Outils Oceans Lierhoes Winchouse

Vaak meebesteld

Merk

Outils Oceans is ontstaan in het zeilgekke Frankrijk en opgericht door twee fanatieke oceaanzeilers. Door de jaren heen hebben ze een prachtige range aan bootuitrusting ontwikkeld. Een range die je standaard ziet terug komen op de boten van Franse oceaanzeilers. De rode lijn bij Outils Oceans is: producten zijn no-nonsense, praktisch doordacht en oersterk. De combinatie van PVC met polyester coating maakt de producten van Outils Oceans stuk voor stuk niet kapot te krijgen. Outils Oceans is de beste keuze voor zeezeilers, vertrekkers en wedstrijdzeilers. Kortom: iedere zeiler die meer verwacht van zijn materiaal dan dat het er alleen mooi uit ziet, zit goed bij Outils Oceans!

Laat je adviseren in onze winkel!

Door een afspraak te plannen weet je zeker dat we alle tijd kunnen nemen. 

Graag uitgebreid advies? Maak een afspraak dan nemen we je alle tijd voor je!

Onze openingstijden:
Dinsdag – Vrijdag : 09:00 – 18:00 uur.
Zaterdag: 09:00-17:00

Je vindt onze winkel hier:
Zijlbaan 20
2352BN Leiderdorp 

Je kunt gratis voor de deur parkeren.

➡️  Navigeer met Google Maps 

Van harte welkom!

Kom langs in onze winkel: 
Zijlbaan 20
2352BN Leiderdorp

We zijn geopend van maandag t/m vrijdag van 09:00-18:00 en op zaterdag van 09:00-17:00.

➡️  Navigeer met Google Maps. Gratis parkeren.

Wil je graag uitgebreid advies? Maak dan hier een afspraak